Тиврівський район, Вінницька область

Призначено директора “ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНОГО ЦЕНТРУ”

Переглядів: 73

Згідно рішення 24 сесії районної ради №495 від 22 серпня 2018 року на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний  центр Тиврівського району» на умовах контракту призначено Какулію Лідію Леонідівну.

Какулія Лідія Леонідівна з 10.06.2006 року працювала завідувачем психолого-медико-педагогічної консультації при районному методичному кабінеті відділу освіти Тиврівської райдержадміністрації, має вищу освіту - у 2007 році закінчила Слов'янський державний педагогічний університет. Всього, крім директора, в центрі працюватиме десять педагогів. Центр утворюється з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на здобуття освіти, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження.