Тиврівський район, Вінницька область

Візит голови Всеукраїнської професійної спілки «Футбол України» Ігоря Гатаулліна

Переглядів: 48

Сьогодні, 27 липня, Тиврівський район відвідав голова Всеукраїнської професійної спілки «Футбол України», голова громадської спілки «Вінницька обласна федерація футболу», член президії та виконкому Федерації Футболу України, заслужений тренер України Гатауллін Ігор Федорович.

Ми дуже цінуємо, що наш район цікавий не лише нам – зазначив голова Тиврівської райдержадміністрації Віктор Бойко, -  в районі приділяється значна увага спорту, і, зокрема, й футболу. Дуже хочеться, щоб в більшості шкіл був спеціалізований футбольний майданчик, де б виростали майбутні зірки футболу. Майбутнє – за рахунок нашого дитячого футболу, футбольних шкіл і турботи держави про молоде покоління.

Очільники району, разом з гостем відвідали спортивний майданчик Тиврівського ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки, реконструкція якого почалася минулого року. Також в минулому році в Гніванській ОТГ проведено реконструкцію спортивного стадіону із плануванням футбольного поля, влаштуванням огорожі, будівництвом місць для глядачів,  освітленням світлодіодними прожекторами, та заплановано будівництво спортивного комплексу, який складатиметься з двох спортзалів зі штучним покриттям, роздягалки, душової кімнати, туалету та адміністративних приміщень.