Тиврівський район, Вінницька область

Жмеринською місцевою прокуратурою приділяється значна увага питанням земельних відносин

Переглядів: 100

Жмеринською місцевою прокуратурою протягом 2018 року до судів, які знаходяться на території, яка перебуває під юрисдикцією Жмеринської місцевої прокуратури подано 4 заяви в інтересах держави в особі територіальних органів місцевого самоврядування про визнання земельних ділянок, орієнтовною площею біля  10 га вартістю близько 240 тис. грн., відумерлою спадщиною.

За результатами їх розгляду очікується повернення вищевказаних земельних ділянок до комунальної власності територіальних громад, та як наслідок збільшення надходжень до державного та місцевих бюджетів різних рівнів,

Крім цього, за активного сприяння місцевої прокуратури, наприкінці січня 2018 року, забезпечено реальне виконання рішення Тиврівського районного суду про визнання відумерлою земельної ділянки площею 3 га, вартістю біля 80 тис. грн. на території Уяринецької сільської ради Тиврівського району.

На даний час вказана земельна ділянка зареєстрована в органах державної реєстрації, та відтепер сільська рада має можливість самостійно визначати її господарника.