Тиврівський район, Вінницька область

Віруючі протестантських релігійних громад заготовили дрова для малозабезпечених

Переглядів: 101

Ця благодійна акція відбулась вчора у районному парку і була приурочена 500-річчю Реформації. Напередодні було вибракувано біля півтори сотні посохлих, зіпсованих дерев, частину яких віруючі власними бензопилами вирізали, розпустили на колоди та за рішенням Тиврівської селищної ради, транспортом місцевого комунального підприємства, надали малозабезпеченим мешканцям.

У акції взяли участь віруючі з смт. Тиврова, Сутисок, сіл Велика Вулига, Красне, зокрема Тиврівської громади Церкви християн Адвентистів сьомого дня на чолі з пастором Сергієм Вершило та Краснянської громади Об’єднаної Церкви християн віри Євангельської на чолі з пастором Анатолієм Куцим.

У Тиврівському молитовному будинку Церкви християн Адвентистів сьомого дня в ці дні діє канікулярний денний табір «Дружболандія» куди з’їхалися близько 30 дітей з Донецької, Чернівецької та інших областей України. Вони допомагали дорослим, вантажачи колоди на причіп.

-  «Ми щиро вдячні віруючим за допомогу. Хочу наголосити, що це вже не перша акція, яку вони проводять в райцентрі. Торік прибрали біля Меморіалу Слави та у парку. Особливу вдячність хочу висловити молоді з табору «Дружболандія», які не лише відвідали краєвиди та історичні місця, але й надали практичну допомогу, в тому числі зі збору сміття» - відзначив селищний голова Тиврова Сергій Кицишин.