Тиврівський район, Вінницька область

Переглядів: 79

Вчора, 16 травня, голова Тиврівської райдержадміністрації Віктор Бойко провів засідання комісії з питань соціальної підтримки учасників антитерористичної операції, мобілізованих та демобілізованих військовослужбовців, їх сімей та сімей загиблих учасників антитерористичної операції.

На засіданні розглядались питання організації проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності та забезпечення санаторно-курортним оздоровленням учасників АТО; в ході обговорення виникало ще багато й інших питань.

Секретар комісії, начальник відділу пільг управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  Банарюк С.В. доповіла що на обліку в Єдиному державному реєстрі осіб, які мають право на пільги  перебувають 313 учасників АТО, для проходження психологічної реабілітації учасник антитерористичної операції, звертається до управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання. Кошти для проведення заходів із психологічної реабілітації виділені державним бюджетом але є необхідність обговорити та порадитись, яким чином виявити осіб, які потребують даної послуги.

Для ефективного вирішення цих питань повинна бути забезпечена ефективна взаємодія між всіма службами району – медициною, управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації, районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, центром зайнятості, громадською організацією «Воїнів учасників АТО», військовим комісаріатом, засобами масової інформації. Необхідно налагодити дієвий та оперативний обмін інформацією – зазначив Віктор Бойко.