Тиврівський район, Вінницька область

Семінар-нарада з головами територіальних громад

Переглядів: 85

Сьогодні, 30 березня, в залі засідань райдержадміністрації відбулася семінар-нарада з головами територіальних громад району.

У нараді взяв участь голова Тиврівської райдержадміністрації Віктор Бойко, керівник апарату райдержадміністрації Ірина Романська, начальники структурних підрозділів районної ради та районної державної адміністрації, сільські та селищні голови. На нараді обговорювали ряд актуальних питань, зокрема про медичну реформу та її впровадження розповів головний лікар комунального закладу  «Тиврівський РЦПМСД» Приймак Валерій Вікторович, про нормативи у встановленні ставок податку місцевими радами та про зміни в оподаткуванні землі - начальник Тиврівського відділення Вінницької міжрайонної податкової інспекції Іскра Ірина Петрівна. Про поновлення нормативно-грошової оцінки землі та встановлення меж населених пунктів місцевих рад - начальник відділу Держгеокадастру у Тиврівському районі Коваленко Віктор Борисович. Деякі аспекти у роботі з військовозобов’язаними висвітлив військовий комісар Тиврівського районного військового комісаріату Потерлевич Роман Миколайович. Головний спеціаліст відділу організаційного та методичного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату районної ради Павлішина Ірина Вікторівна розповіла про п’ятнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад, а Рахно-Полівський сільський голова – Шведюк Віктор Борисович, переможець чотирнадцятого конкурсу, поділився досвідом участі в ньому.