Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ПРИ ОТРИМАННІ СУБСИДІЇ ГОТІВКОЮ СПОЖИВАЧ МАЄ СПЛАТИТИ ЗА ПОСЛУГИ САМОСТІЙНО

Дата: 28.02.2019 14:43
Кількість переглядів: 148

З березня 2019 року змінюється механізм виплати житлових  субсидій. Споживачі, які отримають субсидію готівкою, мають сплатити за отримані ними комунальні послуги, в тому числі за газ, самостійно. В іншому випадку, за наявності заборгованості,  виплата державної допомоги таким споживачам буде припинена та надалі призначатися не буде.

Для домогосподарств, яким субсидія призначена до 31 грудня 2018 року, починаючи з субсидії за лютий 2019 року, вона буде виплачуватись готівкою наступним чином:

-           пенсіонерам – Пенсійним фондом України разом з пенсійною виплатою (поштою або на пенсійний банківський рахунок);

-           особам, які не одержують пенсію - АТ «Ощадбанк» шляхом виплати субсидії через банківський грошовий переказ (для цього необхідно після 12 березня 2019 року звернутися до будь-якого відділення банку з паспортом та ідентифікаційним номером).

«Після отримання субсидії готівкою споживач має самостійно забезпечити оплату спожитих послуг, в тому числі плати за газ. Наявність простроченої заборгованості унеможливить подальше надання державної підтримки. У разі несплати за послуги по закінченню поточного опалювального сезону, надалі субсидія призначатися не буде.» - пояснює директор ТОВ «Вінницягаз Збут» Василь Сопільник.

Для домогосподарств, яким субсидія призначена з січня 2019 року, її надання здійснюється у грошовій безготівковій формі, шляхом перерахування коштів АТ «Ощадбанк» для подальших розрахунків з надавачами послуг.  За результатами опалювального сезону енергоощадні субсидіанти отримають залишок невикористаної державної допомоги через «Ощадбанк» та зможуть розпоряджатися заощадженими коштами на власний розсуд.

ТОВ «Вінницягаз Збут» закликає споживачів бути пильними, не допускати заборгованості, своєчасно та в повному обсязі розрахуватись за спожитий газ.  

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень