День вишиванки в Тиврівському районі

Дата: 16.05.2018 14:42

Вже завтра, 17 травня, українці по всьому світі відзначатимуть  День вишиванки. Пройде він і на Тиврівщині. В цей день, який щороку відзначається у третій четвер травня, усі охочі можуть долучитися до свята, одягнувши вишиванку на роботу або навчання. Перший парад вишиванок пройде в м. Гнівані ще о 8:30, в районному центрі святкова хода розпочнеться о 14:00, пройдуть заходи і в інших населених пунктах району.

Саме свято не прив’язане до будь-яких політичних чи релігійних поглядів, воно покликане нагадати громадянам країни про їх етнічну приналежність і відродити народні звичаї. Всеукраїнський день вишиванки – чудовий привід вийти на вулицю в етнічному одязі та відчути народну єдність, долучившись до безсмертних традицій наших предків. Вбирайтесь у вишиванки, гуртуйтесь з рідними та близькими, та у гарному гуморі приєднуйтесь до святкування Дня вишиванки.