Тиврівський район, Вінницька область

З Днем народження, Тиврів!

Переглядів: 125

Вчора, 17 травня, тиврівчани святкували день селища. Цей день не прив’язаний до конкретної дати – кілька років тому на рішенні селищної ради було вирішено святкувати День народження Тиврова на престольне свято селища  – свято Вознесіння Господнього. В 2018 році це свято співпало ще й з Днем вишиванки.

Святкування розпочалось з 10 ранку - на центральній площі Тиврова з виставки здорового харчування, об 11 годині у храмі святого Вознесіння Господнього отець Богдан разом із гостями та прихожанами провів святкову літургію. Святкування продовжувалось весь день – був і парад вишиванок, і естрадно-духовий оркестр ГУ ДСНС України у Вінницькій області, виступ заслуженого артиста України Станіслава Городинського, чудовий концерт місцевих колективів. Голова Тиврівської райдержадміністрації Віктор Бойко та голова районної ради Ярослав Красовський вручили почесні грамоти голові Тиврівської селищної ради Сергію Кицишину і колективу селищної ради, а також сертифікат на 50 000 грн для придбання дитячого майданчика.

Привітати Тиврів з Днем народження приїхав перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Гижко: Щиро вітаю всіх тиврівчан із цим днем, сьогодні у вас потрійне свято – День селища, свято Вознесіння Господнього і День вишиванки, особливо приємно бачити всіх на цій площі в українському народному вбранні. Потім вручив почесні грамоти Вінницької обласної ради та обласної державної адміністрації заслуженим тиврівчанам.

Продовжилось святкування виступом народного артиста України, уродженця Тиврівського району Миколи Янченка і Тетяни Денисюк, кавер гурту «5 ОКЕАН» та реп-гурту «DORIAN Tim&LQA». Завершилось святкування День народження Тиврова урочистим салютом.