Тиврівський район, Вінницька область

В смт. Сутиски проведено Х Обласний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Переглядів: 102

В смт. Сутиски протягом 17-20 травня 2018 року Обласним центром туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій на території військово-спортивного аеродрому ТСОУ (с.Сутиски Тиврівського району) проведено Х Обласний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Учасниками Гри стали джури з 31-го рою: 22 райони, 6 міст, 3 ОТГ. Наш район представляв переможець районних змагань з смт Сутиски рій "ДоброСУТ", підтримати який приїхав голова Тиврівської райдержадміністрації Віктор Бойко.

Поруч з обов’язковою програмою, що включала 9 основних видів та конкурсів: «Впоряд», «Ватра», «Добре діло», «Бівак», «Рятівник», «Стрільба», «Смуга перешкод», «Відун», «Перетягування линви» - учасники працювали зі співорганізаторами Гри: в/ч 3008, Обласним військовим комісаріатом, Товариством Червоного Хреста України у Вінницькій області, Товариством сприяння оборони України.

Варто зазначити, що практична частина конкурсу «Рятівник» вперше включала транспортування умовного потерпілого на дистанції смуги перешкод.

Усі основні види та конкурси гри «Сокіл» («Джура») проведено на високому рівні, а рої демонстрували фізичну загартованість, витримку та командну гру.

У загальному заліку переможцями стали:

І місце  ?  рій «Козацька слава» (ЗШ І-ІІІ ст. № 27 Вінницької міської ради);

ІІ місце – рій «Корделія» (Калинівський район);

ІІІ місце – рій «Закляті козаки» (Оратівський район).