Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Проходить районний етап  ХІІІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця».

Дата: 03.04.2018 14:38
Кількість переглядів: 230

 

З 2 березня по 22 квітня 2018 року в районі проходить районний етап проведення  ХІІІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця», яка спрямована на допомогу хворим дітям, які мають вади слуху.

З метою розвитку волонтерського руху в районі та організації збору коштів, які  за результатом проведення будуть направлені на закупівлю медичного обладнання  Вінницькій обласній дитячій лікарні, медична допомога буде надаватись безкоштовно.
Здорове дитинство – це старт у здорове та відповідальне доросле життя, тому необхідно зосередження усіх сил на те, щоб попередити хворобу якісним діагностуванням на ранніх стадіях.

Відділ у справах сімї та молоді, з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації звертається до усіх небайдужих особистим внеском долучитись до участі у даній акції. Один підпис може змінити чиєсь життя. Один лист може повернути надію. Один голос може бути почутим на іншому кінці світу. Одна гривня має значення – може врятувати життя. Добро живе у кожному серці.

Відзнакою для волонтерів та учасників благодійної акції з 9 по 11 серпня 2018 року Благодійний фонд «Серце до серця» організовує музичний фестиваль під назвою Woodstock Ukraine. Він традиційно є безкоштовним і відкритим для усіх учасників, який присвячений благодійності, розвитку волонтерського руху в Україні та вдячності всім учасникам акції.

Рахунок для благодійних внесків:

Одержувач: ВБФ «Серце до серця» Р/р 2600501306399 
в ПАТ «Кредобанк», МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227 
Найменування платежу: Для Вінницької області. (вказати обов язково назву міста) Благодійний внесок 

При бажанні благодійники можуть перерахувати кошти онлайн : http:www.ipay.ua/bills/heart-to-heart


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень