Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Державна виконавча служба допомагає знайти роботу фінансовим боржникам

Дата: 23.05.2019 14:38
Кількість переглядів: 360

      21 січня 2019 року між Міністерством юстиції України, Державною службою зайнятості та Державною службою України з питань праці було підписано 2 Меморандуми. Вони передбачають тісну співпрацю зазначених органів державної виконавчої служби у напрямі сприяння зайнятості осіб, які мають майнові зобов’язання за рішеннями суду, в тому числі осіб, які мають заборгованість зі сплати аліментів та стосовно яких відкрито виконавче провадження в органах державної виконавчої служби.

        Так, державні виконавці територіальних відділів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області здійснюють роз’яснювальну роботу з боржниками за виконавчими документами. Фактично надають можливість знайти вихід виконати рішення суду, якщо боржник не працює і немає майна.

          Так за 4 місяці дії Меморандумів державними виконавцями Вінниччини було надано консультації та роз’яснення більш ніж  800 (восьмистам) боржникам по виконавчих провадженнях та вже 60 працевлаштовано, 58 з них, за рішеннями про стягнення аліментів.

Варто  зазначити, що мова йде про досить престижні посади, зокрема:

 - Піщанським районним відділом державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області в рамках виконавчого провадження про стягнення аліментів, завдяки співпраці з Центром зайнятості було працевлаштовано боржника до Могилів Подільського прикордонного загону - Військової частини .

 - Ладижинським міським відділом державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області в рамках меморандуму було запропоновано боржнику, ознайомитись з пропозиціями військової служби за контрактом, та згодом  працевлаштовано до Військової частини старшим сержантом.

Також, боржників працевлаштовано до різних підприємств, установ та організаціїй, значна частина працевлаштована до фермерських господарств.

У Тиврівському районі можна звертатись до начальника Тиврівського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області – Магдалюк Н.Г. за адресою:

смт.Тиврів вул. Тиверська 53

Тел. 2-12-40, 2-12-91

info@tv.vn.dvs.gov.ua

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень