Близько тринадцяти мільйонів гривень дотаційних виплат на підтримку тваринництва буде виплачено домогосподарствам фізичних осіб Вінниччини

Дата: 03.12.2018 14:37

Як повідомив директор департаменту агропромислового розвитку ОДА Микола Ткачук під час щотижневої апаратної наради в голови облдержадміністрації, Департамент наразі інтенсивно працює над реєстрами даних, які подаються від ОТГ та сільських рад щодо компенсаційних виплат індивідуальним господарствам населення по молодняку поголів’я ВРХ.

«За попередніми розрахунками, індивідуальним господарствам населення Вінниччини буде виплачено близько 13 мільйонів компенсаційних виплат», –  зазначив Микола Ткачук.

Згідно законодавства, дотаційні кошти на вирощення молодняка ВРХ отримають ті домогосподарства, які своєчасно ідентифікували та зареєстрували усіх тварин у Адміністратора Єдиного державного реєстру тварин.

Микола Ткачук повідомив, що обсяги виробництва промислової продукції за січень-жовтень поточного року складають 104,7 % порівняно з відповідним періодом минулого року. Він також зазначив, що усі категорії господарств зібрали зернових (в тому числі кукурудзи на зерно) на 849,2 тис. га, або 99,2 % і заготовили 6020, 9 тис. тонн збіжжя, середня врожайність 70,9 ц/г. Кукурудзу на зерно обмолотили на 374,1тис. га, тобто 98 % і на складах вже знаходиться 3781,3 тис. тонн при урожайності 101,1 ц/га. Аграрії готують ґрунт на зяб: 1084,3 тис. га тобто 96,6 % площ, із них глибокої оранки – 65,6 тис. га – 105,1 % від 62,5 тис. га , в тому числі під цукровий буряк – 55 тис. га – 105,6 % площ.