Тиврівський район, Вінницька область

На Тиврівщині завершено весняний етап екологічної акції «Розчистити джерело»

Переглядів: 53

Акція «Розчистити джерело» тривала з 2 по 27 квітня. У лідерах за кількістю облаштованих джерел та громадських криниць – Чечельницький, Іллінецький та Шаргородський райони, де приведено до санітарних норм понад дві сотні цих об`єктів.

Так, у Чечельницькому районі лісівники спільно з школярами облаштували 22 джерела в заповіднику «Кармелюкове Поділля». Про 6 джерел подбали у Лузькій сільській раді. Активну участь в акції взяли школярі сіл Демидівка, Ольгопіль, Дахно та Попова Гребля.

Зверталася увага не лише на занедбані джерела, але й на ті, до яких не заростають стежки паломництва. Бо, незважаючи на народну популярність через життєдайну енергію цих джерел, люди не завжди правильно віддячують цим місцям. Так, в ході розчистки цілющого джерела  «Гуральня» в околицях с. Селище нашого району, лісівники  райагролісу назбирали 4 мішки сміття, яке залишишають по собі відвідувачі та паломники.

А школярі села Шендерів розчистили джерело «Дружба», вода з якого тепер не тхне неприємним запахом і може втамувати спрагу подорожнього.

Околиці села Шендерів Тиврівського району Розчищення джерела: ДО та ПІСЛЯ.

Схожі завдання вирішували і в територіальних громадах села Ворошилівка, Сутисок, Тиврова та інших сіл нашого району..

.Учні смт. Тиврова