Тиврівський район, Вінницька область

Відбулась нарада з питань ведення військового обліку призовників Тиврівського району

Переглядів: 234

Сьогодні, 01 листопада 2018 року в залі засідань райдержадміністрації під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Заворітного відбулась нарада з питань ведення військового обліку призовників Тиврівського району. Нарада відбулась за участі начальників військово-облікових столів селищних та сільських рад,  заступника військового комісара Тиврівського районного військового комісаріату Олександра Кушніра та представників військкомату.

Звертаючись до присутніх, Олександр Заворітний зупинився на питанні оповіщення та розшуку призовників, які підлягають призову восени 2018 року, озвучив сільські ради, які мають найкращі та найгірші результати по явці призовників.

В ході наради до начальників військово-облікових столів були доведені списки по кожній сільській раді, які ухиляються від несення військової служби (особи, які знаходяться в розшуку, підлягають прописці тощо). На виконання доручення  голови Вінницької обласної адміністрації від 27.07.2018 року № 01.01.-13/4556 «Про додаткові заходи щодо сприяння організації  та проведення призову громадян України на строкову військову службу восени 2018 року», присутніх  було ознайомлено із змінами в законодавстві щодо організації призову громадян на строкову військову службу. Учасники наради мали можливість з’ясувати нагальні питання та отримати обґрунтовані відповіді.

По завершенню наради начальникам військово-облікових столів було рекомендовано визначити місцезнаходження осіб, які ухиляються від виконання військового обов’язку та сприяти явці зазначених осіб до військкомату.