Фахівці Тиврівського районного сектору ДСНС провели пожежно-профілактичне відпрацювання в с. Тростянець

Дата: 01.03.2019 14:31

З метою попередження виникнення пожеж, травмування та загибелі людей, 27 лютого фахівці Тиврівського районного сектору провели пожежно-профілактичне відпрацювання на території с. Тростянець, де напередодні загинула людина.

Під час подвірних обходів фахівці ДСНС нагадали селянам правила безпеки у побуті, застерегли слідкувати за справністю пічного опалення та електромереж. Традиційно, посилену увагу приділили групі ризику: людям з інвалідністю, соціально неблагополучним громадянам, малозабезпеченим та самотнім особам похилого віку.

Завітали рятувальники й до навчальних закладів, де провели виховну годину для школярів. Під час лекції з питань безпеки життєдіяльності, у максимально доступній формі, розповіли дітям основні правила безпеки у побуті, під час виявлення вибухонебезпечних предметів та відпочинку на природі.

Загалом, цього дня рятувальники відвідали 172 домоволодіння та проінструктували понад 300 громадян.