Про зміну порядку декларування валютних цінностей

Дата: 24.07.2018 14:30

Вінницька ОДПІ повідомляє, що спільний лист Національного банку України та Державної податкової адміністрації України від 14.04.2003 року, яким встановлено послідовність подання суб’єктами господарювання підприємницької діяльності (далі – СПД) Декларації про валютні цінності, доходи та майно, що належить резиденту України і знаходяться за її межами (далі – Декларація), та отримання ними довідки про проведення декларування за встановленою формою, втратив актуальність та відкликається з місць застосування.

Відтепер декларування здійснюється СПД окремо у територіальних органах Державної фіскальної служби України за місцем їх реєстрації та в Національному банку України за формою та у порядку, визначеному Наказом.

Проставлення територіальними органами ДФС України штампів та підписів відповідальної особи територіального органу на поданих СПД Деклараціях не проводиться.

Більш детально про зміни порядку декларування валютних цінностей йдеться у листі ДФС України від 12.07.2018 №21206/7/99-99-14-06-02-17.