Тиврівський район, Вінницька область

Віктор Бойко взяв участь у двадцять другій сесії районної ради

Переглядів: 98

26 квітня  голова Тиврівської райдержадміністрації Віктор Бойко взяв участь у двадцять другій сесії районної ради, яку провів її голова Ярослав Красовський. Також було запрошено керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, голів територіальних громад.

Перед початком проведення сесії, присутні згадали подвиг ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС і з метою гідного вшанування відваги і самопожертви героїв було покладено квіти до пам’ятного знаку на Меморіалі Слави.

На порядок денний було винесено ряд питань, що стосувались різних сфер життєдіяльності нашого району. Питання порядку денного обговорювались та детально розглядались на засіданнях постійних комісій районної ради.

За результатами розгляду усіх питань, які виносилися на двадцять другу сесію районної ради, прийнято відповідні рішення.