Тиврівська Районна Державна Адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

В центрі уваги діти

Дата: 30.05.2019 14:25
Кількість переглядів: 170

Сьогодні, 30 травня, під керівництвом голови Тиврівської райдержадміністрації Віктора Бойка  відбулось засідання районної комісії з питань захисту прав дитини. 


«Кожна дитина потребує піклування, сімейного затишку, належного ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. За будь-яких обставин інтереси та права дітей мають стояти на першому місці, - розпочав засідання Віктор Володимирович. 
На засіданні розглядалися питання: про доцільність чи недоцільність позбавлення батьківських прав несумлінних батьків відносно малолітніх жителів Тиврівського району, про надання дозволу на вчинення правочину щодо земельних ділянок, власниками яких є малолітні діти, про встановлення опіки над  дитиною, позбавленою батьківського піклування, про визначення місця проживання дитини, про надання дозволу на відрахування неповнолітніх з числа студентів навчальних закладів. Окремо розглядалось взяття під соціальний супровід і завершення соціального супроводу районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді окремих родин району. Також затвердили індивідуальні плани дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та обговорили особливості перебування в лікарні таких дітей.
Усі численні питання, які заслуховувалися на комісії, попередньо  детально вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації. За результатами   комісія прийняла компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей. Адже кожна дитина має рости в гідних умовах,  відчувати увагу та турботу про себе.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень