В центрі уваги діти

Дата: 30.05.2019 14:25

Сьогодні, 30 травня, під керівництвом голови Тиврівської райдержадміністрації Віктора Бойка  відбулось засідання районної комісії з питань захисту прав дитини.

«Кожна дитина потребує піклування, сімейного затишку, належного ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. За будь-яких обставин інтереси та права дітей мають стояти на першому місці, - розпочав засідання Віктор Володимирович.
На засіданні розглядалися питання: про доцільність чи недоцільність позбавлення батьківських прав несумлінних батьків відносно малолітніх жителів Тиврівського району, про надання дозволу на вчинення правочину щодо земельних ділянок, власниками яких є малолітні діти, про встановлення опіки над  дитиною, позбавленою батьківського піклування, про визначення місця проживання дитини, про надання дозволу на відрахування неповнолітніх з числа студентів навчальних закладів. Окремо розглядалось взяття під соціальний супровід і завершення соціального супроводу районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді окремих родин району. Також затвердили індивідуальні плани дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та обговорили особливості перебування в лікарні таких дітей.
Усі численні питання, які заслуховувалися на комісії, попередньо  детально вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації. За результатами   комісія прийняла компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей. Адже кожна дитина має рости в гідних умовах,  відчувати увагу та турботу про себе.