На Тиврівщині відбулось чергове засідання Комісії з питань надання населенню житлових субсидій, пільг та призначення державної соцдопомоги малозабезпеченим сім’ям

Дата: 16.07.2018 08:25

Днями в приміщенні управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації відбулося чергове засідання Комісії з питань надання населенню житлових субсидій, пільг та призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям під головуванням заступника голови Комісії, начальника управління, Олега Чичкалюка за участю її членів.

Секретар Комісії, заступник начальника управління, начальник відділу допомог, Алла Рябоконь повідомила присутніх, що на розгляд надійшло 4 заяви на отримання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, 26 звернень на отримання житлових субсидій (ЖКП), 1 звернення на отримання твердого палива та 11 звернень на пільги (ЖКП).

Детально вивчивши та опрацювавши кожне звернення Комісія ухвалила рішення про задоволення 22 звернень заявників, відмовлено десяти  заявникам в отриманні отримання житлових субсидій (ЖКП).