На Тиврівщині відзначено 186 років від дня народження українського композитора Петра Івановича Ніщинського

Дата: 24.09.2018 14:24

21 вересня 2018 року в районному будинку культури відбулось мистецьке свято «Пісенні крила сивої зозулі» з нагоди 186-ї річниці від дня народження українського композитора,  співака, музикознавця, поета, перекладача, вченого та педагога Петра Івановича Ніщинського.

У святковому заході взяли участь заступник голови Тиврівської райдержадміністрації В.В. Вітюк, голова районної ради Я.Й. Красовський, працівники підприємств, установ та організацій району, учні Тиврівського ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки.

Під час свята всі присутні мали можливість насолоджуватися виступами чудових колективів Тиврівського районного будинку культури, Тиврівської дитячої музичної школи, а також гостей з Вінницького та Калинівського районів. На завершення свята провідний методист з вокально- хорового мистецтва Вінницького Обласного центру народної творчості – Джус Ніна Іванівна та завідувач сектору культури і туризму Тиврівської райдержадміністрації Мартиневич Світлана В’ячеславівна всім учасникам вручили дипломи і пригостили запашними короваями.