Тиврівський район, Вінницька область

В центрі уваги діти

Переглядів: 99

В Тиврівській районній державній адміністрації систематично проводяться засідання комісії з питань захисту прав дитини. Комісія, відповідно до покладених на неї завдань, розглядає спірні питанння та питання, які потребують колегіального вирішення.

Сьогодні, 8 листопада, відбулося позачергове засідання  районної комісії з питань захисту прав дитини під головуванням голови Тиврівської райдержадміністрації Віктора Бойка.
«Кожна дитина потребує піклування, сімейного затишку, належного ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. За будь-яких обставин інтереси та права дітей мають стояти на першому місці, - розпочав засідання Віктор Володимирович.
 На засіданні розглянуто 6 питань: про доцільність позбавлення батьківських прав несумлінних батьків відносно малолітніх жителів Тиврівського району, визнали недоцільним позбавлення права користування житлом та зняття з реєстрації малолітніх дітей за позовами з метою надання до суду відповідного висновку. Також прийняли рішення щодо визначення місця проживання малолітньої дитини. Доповідачем з даних питань була начальник служби у справах дітей Алла Берегуляк.
На засіданні комісії заслухано громадян, які обгрунтували мотиви та причини їх звернення до органу опіки та піклування.
Усі питання, які заслуховувалися на комісії, попередньо  детально вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації. За результатами   комісія прийняла конкретні  та виважені рішення щодо розв»язання порушених проблем, надано доручення для виконання прийнятих на  комісії рішень  з метою захисту  прав та інтересів дітей. Адже кожна дитина має рости в гідних умовах,  відчувати увагу та турботу про себе.

Начальник служби у справах дітей
Алла Берегуляк