Тиврівський район, Вінницька область

Відбулась нарада з питань підготовки до Дня захисту дітей

Переглядів: 88

Сьогодні, 29 травня 2018 року в кабінеті голови районної ради під спільним керівництвом голови райдержадміністрації Віктора Бойка та голови районної ради Ярослава Красовського відбулася підсумкова нарада щодо організації належного відзначення в районі Міжнародного дня захисту дітей.

На зібранні були присутні: Тиврівський селищний голова Кицишин С.М., керівник апарату райдержадміністрації Романська І.Д., начальник Тиврівського  районного сектору державної служби  надзвичайних ситуацій України у Вінницькій області Місюра А.В., начальник служби у справах дітей Берегуляк А.Л., директор БДЮТ відділу освіти райдержадміністрації Єнютіна О.Ф., начальник відділу у справах сім'ї і молоді, з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації Романський В.В., завідувач сектору культури і туризму райдержадміністрації С.В. Мартиневич та інші.

У ході наради присутні обговорили попередньо напрацьований сценарій, внесли свої пропозиції.

Участь у святі братимуть дошкільнята, учні шкіл та всі бажаючі. Програма свята передбачає проведення ряду майстер-класів, святковий концерт, нагородження переможців районних конкурсів. Родзинкою заходу буде показовий виступ Державної служби надзвичайних ситуацій, під час якого діти зможуть «проінспектувати»  новий пожежний автомобіль. За участь у конкурсах діти отримуватимуть смайлики, які потім зможуть обміняти на солодощі.