Тиврівський район, Вінницька область

Віктор Бойко в рамках виїзної колегії обласної державної адміністрації відвідав Могилів-Подільський

Переглядів: 111

У рамках виїзної колегії обласної державної адміністрації, 26 липня керівник Тиврівського району Віктор Бойко, разом з головою ОДА Валерієм Коровієм,  з очільниками районних державних адміністрацій, міськими головами міст обласного значення та головою обласної Ради Анатолієм Олійником відвідав Могилів-Подільський прикордонний загін, військовослужбовці якого забезпечують охорону державного кордону в межах Могилів-Подільського, Ямпільського, Крижопільського та Піщанського районів.

Гості підрозділу вшанували пам'ять загиблих прикордонників, поклавши квіти до підніжжя меморіального комплексу. Відтак,ознайомились зматеріальноюбазою загону та технічними можливостями його діяльності.

Голова облдержадміністрації разом з керівниками районів оглянув нову техніку, автомобільний парк та зразки озброєння, що використовуються нині в роботі частини. Серед них іквадрокоптери,  квадроцикли, легкові автомобілі, броньована машина, тепловізори, біноклі різних модифікацій, георадар та стрілецька зброя.

Посадовці відвідали також санітарну частину підрозділу, відновлену і відкриту навесні поточного року за сприяння обласної влади. Тут військовослужбовці загону можуть пройти реабілітацію після поранень на Сході України. Частину обладнання профінансував Національний банк України.

Ознайомились гості і з роботою Центру управління службою, який здійснює цілодобовий моніторинг на державному рубежі та забезпечує своєчасне реагування на зміни в оперативній обстановці на кордоні.

На завершення ж керівники області та районів завітали до Кімнати бойової слави Могилів-Подільського прикордонного загону, що містить відомості про історію прикордонної служби та підрозділу зокрема від їх витоків і до сучасності.