З 1 червня застосовуються обмеження та заборона на автомобільних дорогах загального користування для великовагових транспортних засобів

Дата: 06.06.2019 14:00

Відповідно до розпорядження обласної державної адміністрації від 26 березня 2019 року №252 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування» та з метою вжиття належних заходів щодо збереження несучої здатності конструкції дорожнього одягу автомобільних доріг загального користування місцевого значення від впливу динамічних навантажень при температурних показниках повітря вище +280 С з 1 червня 2019 року застосовується обмеження на автомобільних дорогах загального користування державного значення для великовагових транспортних засобів фактичною масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн.

Обмеження не розповсюджуються на транспортні засоби, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин та птиці, а також перевезення, пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.

Для тимчасової стоянки транспортних засобів в смугах відведення доріг та біля об’єктів дорожнього сервісу передбачено використання майданчиків.