Тиврівський район, Вінницька область

«Різдвяне диво» на Тиврівщині

Переглядів: 133

Сьогодні, 11 січня 2018 року відбулось районне мистецьке свято «Різдвяне диво», у якому взяли участь  вокальні  аматорські та творчі колективи нашого району.

У фойє районного Будинку культури відбулася презентація різдвяних експозицій  сільських громад району. Милували зір всіх присутніх чудові різдвяні вертепи, запашна випічка, щедра кутя та зроблені власноруч різдвяні зірки, дідухи, новорічна атрибутика, вироби із бісеру. Основний мотив творчих робіт – Різдвяний.

Потім розпочався святковий концерт. З вітальним словом до присутніх звернулися голова районної ради Ярослав Красовський. Також з Різдвяними святами привітали Протоієрей Богдан Бицкало - представник Вінницької єпархії Української православної церкви Київського патріархату, настоятель храму Вознесіння Господнього смт.Тиврів та завідувач сектору культури і туризму райдержадміністрації Світлана Мартиневич.

Своїми щедрівками та колядками вітали вихованці Тиврівської музичної школи, творчі та аматорські колективи територіальних громад району та районного Будинку культури. Це справжнє Різдвяне Диво, яке вже вкотре стало утвердженням наших українських традицій, звичаїв та обрядів.