Вінниччина понесла важку втрату у зоні бойових дій – загинув 19-річний боєць із Хмільницького району Олександр Микитюк

Дата: 02.05.2018 13:55

30 квітня близько 9 години у м. Авдіївка було виявлено тіло Микитюка Олександра Станіславовича у військовій формі одягу з кульовим пораненням в голову, без ознак життя,- повідомляє Департамент цивільного захисту облдержадміністрації. Причини смерті з’ясовуються.

Олександр Микитюк був призваний Хмільницьким ОРВК на військову службу в Збройних силах України  за контрактом  27 квітня 2017 року. Старший солдат служив у 95-й окремій десантно-штурмовій бригаді.

8 квітня, на Великдень,йому виповнилось 19 років. У загиблого залишились батьки та сестра.

Поховання відбудеться у с. Білий Рукав Хмільницького району  Вінницької області, де проживав Олександр Микитюк. Дата уточнюється.

Висловлюємо щирі співчуття родині та друзям загиблого.