Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

В центрі уваги діти

Дата: 27.06.2019 13:46
Кількість переглядів: 148

Сьогодні, 27 червня, під керівництвом голови Тиврівської райдержадміністрації Віктора Бойка  відбулось засідання районної комісії з питань захисту прав дитини. 


«Кожна дитина потребує піклування, сімейного затишку, належного ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. За будь-яких обставин інтереси та права дітей мають стояти на першому місці, - розпочав засідання Віктор Володимирович. 
На засіданні розглядалися питання: про доцільність чи недоцільність позбавлення батьківських прав несумлінних батьків відносно малолітніх жителів Тиврівського району, про визначення місця проживання дитини, про надання дозволу на відрахування чи достроковий випуск неповнолітніх з числа студентів навчальних закладів, про призначення часів побачень батькові з малолітньою дитиною .Окремо розглядалось завершення соціального супроводу районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді однієї родини району. 
Усі численні питання, які заслуховувалися на комісії, попередньо  детально вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації. За результатами   комісія прийняла компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей. Адже кожна дитина має рости в гідних умовах,  відчувати увагу та турботу про себе.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень