Тиврівський район, Вінницька область

Відбулось засідання районної призовної комісії

Переглядів: 620

Про весняний призов громадян на строкову військову службу до лав Збройних Сил України йшлося на засіданні районної призовної комісіі, яку сьогодні, 5 квітня, провів військовий комісар Тиврівського районного військового комісаріату, підполковник – Потерлевич Роман Миколайович.

Обговорили хід проведення заходів щодо призовної кампанії, яка триватиме з 1 квітня до 31 травня поточного року.

Сьогодні викликали 10 юнаків (мешканців Тиврівського району), які пройшли медичну комісію та визнані придатними до проходження військової служби. Наголошено, що всі військовослужбовці, призвані на строкову військову службу, проходитимуть службу в пунктах постійної дислокації військових частин Збройних Сил України, прикордонних військах та у військах Національної гвардії України. Жоден військовослужбовець строкової військової служби до виконання бойових завдань в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей залучатися не буде.

В ході засідання 8-ом юнакам було вручено повістки та проведено інструктаж з проходження військової служби, ознайомлено з основними правами та обов’язками.

Підсумовуючи, голова районної призовної комісії – головний спеціаліст відділу цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації – Олександр Кушнір наголосив на важливості виконання плану із призову, акцентував увагу на проведенні активної інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо умов проходження строкової служби та заходів з військово-патріотичного виховання молоді.

За підсумками наради дано відповідні доручення, зокрема, активізувати інформаційно–роз`яснювальну роботу серед населення щодо строкової служби.