У Жахнівській територіальній громаді обговорили та затвердили проект Перспективного плану розвитку регіону

Дата: 13.12.2018 13:28

Сьогодні, 13 грудня 2018  року  відбулось  розширене засідання виконавчого комітету Жахнівської сільської ради. Основним питанням порядку денного  було  обговорення та затвердження Перспективного плану розвитку  Жахнівської   територіальної громади  на 2019-2021 роки.

Підбив підсумки 2018 року та окреслив перспективи розвитку у Жахнівській  територіальній громаді на найближчі три роки голова сільської ради Вячеслав Таранюк. Він детально охарактеризував усі нагальні питання життєдіяльності громади,  коротко розповів про заплановані заходи з розвитку територій на найближчі три роки.

Згідно із Перспективним  планом  розвитку  територіальної громади  планується  провести:

У 2019 році: реконструкцію мережі зовнішнього освітлення по  вул.  Молодіжна,  Лесі Українки; поточний ремонт  фасаду та стелі в глядацькій залі Жахнівського будинку культури; поточний ремонт  приміщення Іванівського сільського клубу-біблотеки  (заміна підлоги, дверей, вікон на металопластикові); поточний ремонт дороги  по  вул. Ковпака; заміна вікон на металопластикові у Жахнівській ЗОш І-ІІ ступенів.

У 2020 році: капітальний ремонт дороги до кладовища в с.Жахнівка, реконструкцію  мережі зовнішнього освітлення: вул. Ярова; ремонт аварійного містка  в с.Жахнівка. поточний ремонт доріг   по  вул.   Шевченко,Коцюбинського.  Водогін   в с.Жахнівка.

У 2021 році: реконструкцію мережі зовнішнього освітлення: вул.  Зарічна; заміна вікон на металопластикові  та дверей  у приміщенні  Жахнівського будинку культури. Водогін в  с.Івонівці.