Тиврівський район, Вінницька область

Вітання кращим !

Переглядів: 94

16 червня 2018 року  в м. Вінниця  на стадіонах СК «Нива» та ЗОШ 35 ,  ГС « Вінницька ОФФ » були проведені фінальні ігри Чемпіонату ( перша ліга ) Вінницької області з футболу серед дитячо – юнацьких команд 2001- 2002 р. н., та 2003 – 2004 р. н.

Тиврівський район у віковій групі 2001 -2002 років народження був представлений збірною командою Сутисківського відділення футболу  у складі – Слободянюка Владислава (воротар), Татарчука Ярослава, Філіпенко Олександра, Руденко Владислава, Заплатинського Віталія, Яроменко Владислава, Карука Олександра, Щерби Віктора, Чеботарьова Максима, Чеботарьова Вадима, Зінченко Дмитра, Вержука Дмитра, Чугаєнка Дмитра, Богдановича Олександра, Благого Володимира, Воробйова Владислава під керівництвом досвідченого тренера Заболотного Леоніда Володимировича  стала переможцем  Чемпіонату обігравши у фіналі команду ДЮСШ Тульчин з рахунком 3:1.

Варто відзначити, що цьому  результату передували 15 ігор Чемпіонату з сімома командами ДЮСШ області ( Спартак , Темп ( Вінниця), Бар, Козятин, Муровані Курилівці, Жмеринський район, Тульчин) які команда відігріла на високому рівні  жодного разу не програвши, маючи дві нічиї з командами   Спартак та  Муровані Курилівці.

Після ігор відбулась урочиста церемонія нагородження переможців та призерів у вищій та першій лігах , всі команди були нагороджені медалями , кубками , грамотами та отримали футбольні м’ячі , а переможці ще й комплект ігрової форми .

Але це ще не всі здобутки юних футболістів , у цьому році команда також стала переможцем Першості м. Вінниця здолавши п’ять  Вінницьких команд та посівши першу сходинку змагань.

Відрадно, що ряди прихильників футболу та спорту в нашому районі невпинно зростають і стають запорукою гармонійного розвитку особистості. Зичимо спортсменам високих здобутків та перемог у змаганнях на славу нашого району. Нехай ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку футболу , взірцем для юних жителів Тиврівщини.

Користуючись нагодою хочеться висловити щирі слова подяки селищному голові смт. Сутиски – Дідуху Леоніду Болеславовичу за постійну фінансову підтримку фізичної культури та спорту ,батькам вихованців, всім   людям які не стоять осторонь виру спортивного життя школи.

Директор РДЮСШ                                                                А.М.Паленко