Роз’яснення статті 72 Закону України «Про виконавче провадження»: Звернення стягнення на допомогу з державного соціального страхування та соціальну допомогу інвалідам з дитинства

Дата: 22.03.2018 08:26

Відповідно до  статті 72 Закону України «Про виконавче провадження» на допомогу з державного соціального страхування, що виплачується в разі тимчасової непрацездатності та в інших випадках, допомогу по безробіттю та соціальну допомогу інвалідам з дитинства, призначену відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам" стягнення може бути звернено виключно за рішеннями про стягнення аліментів, відшкодування шкоди, заподіяної каліцтвом або іншим ушкодженням здоров’я, а також втратою годувальника.

Дана стаття містить перелік рішень, на підставі яких може бути звернене вище зазначене стягнення. Зазначений перелік рішень є вичерпним і не підлягає розширеному тлумаченню.

Тиврівський  районний відділ державної виконавчої служби

Головного територіального управління  юстиції у Вінницькій області