Відбулася нарада з питань підготовки та відзначення на Тиврівщині Дня пам’яті та примирення та 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 02.05.2019 13:09

Сьогодні, 02 травня 2019 року, під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Володимира Вітюка за участю Тиврівського селищного голови Сергія Кицишина, начальника Тиврівського відділення поліції Жмеринського відділу поліції ГУ національної поліції  у Вінницькій області Анатолія Присяжнюка, керівника апарату райдержадміністрації Ірини Романської та керівників окремих структурних підрозділів районної державної адміністрації відбулася нарада з питань підготовки та відзначення Дня пам’яті та примирення та 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Під час наради обговорили план основних заходів, які планують провести напередодні і безпосередньо 09 травня 2019 року та внесли ряд пропозицій щодо їх проведення.

За підсумками наради дані доручення щодо якісної підготовки та проведення районних заходів із відзначення у 2019 році Дня пам'яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні на належному рівні.