Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Про початок жнивної кампанії, виконання бюджету та оздоровлення дітей йшлося на апаратній нараді з керівниками структурних підрозділів ОДА

Дата: 01.07.2019 13:18
Кількість переглядів: 164

Сьогодні, 1 липня, під головуванням очільника ОДА Валерія Коровія відбулась щотижнева апаратна нарада з керівниками департаментів та служб області. В ході наради обговорено ряд питань, які стосуються основних аспектів життєдіяльності регіону.

Директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук поінформував присутніх що з 26 червня аграрії області розпочали жнивну кампанію.

«На сьогодні площа до збирання  ранніх ярих зернових і зернобобових культур в області складає 432 тис га. Південні райони розпочали збирати  урожай озимого ячменю, його вирощено на площі 38 тис. га,  урожайність на сьогоднішній день  складає 41 ц/ га. Озиму пшеницю вирощено  на 313 тис. га, а на 68 тис га – яру пшеницю. За даними науковців озима пшениця зараз знаходиться в стані молочної стиглості, урожайність на рівні господарств за попередніми прогнозами становитиме близько 70 ц/га, а в цілому по області 57 ц/га. Виробництво зерна прогнозується 2,3 млн. тонн», – зазначив Микола Ткачук.

У свою чергу, директор Департаменту фінансів ОДА  Микола Копачевський інформував про доходи, зокрема, повідомив, що виконання бюджетних показників по бюджету області становить 106% ,обласний бюджет виконано на червень 100,3%. «Усі капітальні видатки по усім заявкам профінансовані без розривів і проведені через казначейство. Фактичні надходження на розрахунковий рахунок на даний час повністю перекривають зобов’язання перед головними розпорядниками коштівЗабезпечено фінансування на рівні 589 млн. грн. за червень на відпускну кампанію. Відтак, на даний час профінансовано  69% відпускних, нарахованих педагогічним працівникам. Також по області використано 15,2 млн. грн. на оздоровлення  20 тис.458 дітей».

Щодо організації оздоровлення та відпочинку для дітей учасників АТО Директор департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА Наталя Заболотна зазначила: «Наразі вже 151 дитина взяла участь у короткотривалих заходах «пікнік на природі у Сабарові» із катанням на теплоході, до такого активного відпочинку плануємо найближчим часом залучити ще 100 дітей».

 В ході наради також було обговорено питання ремонту доріг, адже кілька місяців  тривало блокування деякими фірмами тендерів через антимонопольний комітет, внаслідок чого ремонтні роботи були призупинені. Наразі, за інформацією начальника Служби автомобільних доріг області  Ігоря Корольчука, розблоковано частину тендерів,тож ремонти дорожніх об’єктів будуть продовжуватись.

Підсумовуючи засідання, Валерій Коровій дав доручення відповідним структурним підрозділам за різними напрямками роботи.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень