Тиврівський район, Вінницька область

Краща громадська ініціатива України 2017

Переглядів: 105

Громадська спілка «Громадські ініціативи України» (http://ngonetwork.org.ua) продовжує проект з підтримки та поширення найкращого досвіду громадських організацій та ініціативних груп, які працюють в Україні та запрошує до подачі заявок для участі у четвертому конкурсі «Краща громадська ініціатива України '17».

Метою конкурсу є відзначення, популяризація та поширення інформації серед громадськості України про важливі ініціативи, акції, проекти, які були реалізовані громадськими організаціями та ініціативними групами в різних регіонах України.

Громадська спілка «Громадські ініціативи України» запрошує представників громадянського суспільства, громадських організацій та асоціацій, ініціативних груп, мереж та коаліцій до участі у четвертому конкурсі «Краща громадська ініціатива України '17». Учасники конкурсу - громадські організації, благодійні фонди, дитячі та молодіжні громадські організації, ініціативні групи громадян, а також їхні коаліції мережі та об'єднання

Цей конкурс покликаний створити майданчик для обміну найкращими ідеями у сферах активізації місцевих громад, вирішення місцевих проблем, створення партнерств між громадою та муніципалітетом/бізнесом, а також запровадження інноваційних методів діяльності в роботі неурядової організації/місцевої громади/ініціативних груп.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити аплікаційну форму, яка знаходиться в додатку  (Аплікаційна  форма http://ngonetwork.org.ua/wp-content/uploads/2017/07/aplform-Best-civic-initiative-2017.doc)     та     надіслати     її     до     1      березня     2018     року     на адресуcivilukraine@gmail.com з   поміткою   «Краща   громадська   ініціатива  України  -2017».

Всі отримані в рамках конкурсу описи кращих громадських ініціатив будуть опубліковані на сайті громадської спілки «Громадські ініціативи України». Переможець у кожній з восьми номінацій отримає запрошення взяти участь у Всеукраїнському форумі «Від ідеї до успіху: місцеві ініціативи змінюють життя українських громад», диплом переможця та цінні подарунки від однієї з організацій, що входить до громадської спілки «Громадські ініціативи України».

Переможці визначатимуться в таких номінаціях:

•         краща ініціатива у сфері екології та охорони навколишнього середовища

•         краща ініціатива у сфер: волонтерства

•             краща ініціатива у сфері в сфері захисту та представлення інтересів

•             краща ініціатива у сфері роботи з дітьми та молоддю

•         краща ініціатива у сфері місцевого розвитку

•             краща ініціатива  у сфері роботи з людьми з інвалідністю

•             краща ініціатива у сфері культури

•             краща ініціатива у сфері розвитку благодійності

Критерії вибору переможців:

вплив реалізованої ініціативи на місцеву громаду;

актуальність проблеми, на вирішення якої була спрямована ініціатива;

іннпваиійність та оригіність;

життєздатність та можливості до самофінансування ініціативи,

здатність до мультиплікації ініціативи.

Передбачається, що досвід учасників конкурсу буде в подальшому корисним для розробки

.нових проектів. Партнери та грантери громадської спілки ПУ будуть використовувати описані практики як надихаючі приклади для своєї діяльності. Тому ми очікуємо від конкурсантів лаконічності і зрозумілості в описі ініціативи, а також відкритості та готовності до створення партнерств і спільної реалізації проектів.

Визначення переможців:

Конкурсна комісія з визначення переможців конкурсу складатиметься з представників 16-ти громадських організацій, що входять до складу громадської спілки «Громадські ініціативи України». Рішення конкурсної комісії буде опубліковане на веб-сторінці громадської спілки «Громадські ініціативи України» в березні 2018 року.

З попереднім конкурсом «Краща громадська ініціатива України» та його результатами Ви можете познайомитись на сайті Спілки «Громадські ініціативи України» в рубриці «історії успіху ОГС»