Тиврівський район, Вінницька область

Вітання з нагоди Дня працівників харчової промисловості

Переглядів: 52

День працівників харчової промисловості, відповідно до Указу Президента України від 08.08.1995 № 714/95, відзначається щорічно у третю неділю жовтня.

Шановні працівники та ветерани харчової промисловості!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята. Від вашої невтомної праці, професіоналізму та сумлінності безпосередньо залежить добробут і якість життя кожного українця. Сьогодні продукція вітчизняної харчової галузі стала справді конкурентоспроможною й успішно задовольняє потреби споживачів.

Харчова промисловість відіграє значну роль в економіці району. Підприємства переробної промисловості працюють у напрямку впровадження нових технологій виробництва, розширення асортименту харчових продуктів, підвищення їх якості, безпечності та конкурентоспроможності. Тож не  зупиняйтесь на досягнутому й надалі докладайте всіх зусиль для нарощування виробництва, оновлення асортименту та поліпшення якості продуктів відповідно до світових стандартів.

Бажаю Вам, вашим родинам добробуту, благополуччя, міцного здоров'я, творчої енергії, успіхів та здобутків. Нехай Ваша невтомна праця буде плідною, здійснюються усі плани, задуми, сподівання на благо України.

Голова районної

державної адміністрації                                                      Віктор Бойко