Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Медико - психологічна реабілітація учасників антитерористичної операції

Дата: 16.08.2018 13:14
Кількість переглядів: 258

 

Відповідно до п.8 Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1057,  враховуючи надану інформацію та підтверджуючі документи від суб’єктів надання послуг з психологічної реабілітації управлінням праці та соціального захисту населення Тиврівської районної державної адміністрації  прийнято рішення про включення до переліку  суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації для учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності (наказ заступника начальника управління № 54 від 07 серпня 2018 року) такі заклади:

 

ДП «Санаторій «Верховина» Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» (с.Сойми, Міжгірський р-н, Закарпатська обл.) надає послуги з відновлювального лікування учасників АТО з порушеннями адаптації, розладами, пов’язаними із споживанням їжі, неорганічними розладами сну, соматоформними розладами, неврастенією з використанням природних лікувальних ресурсів, преформованих факторів та застосуванням інших видів лікування.

Санаторій Верховина? знаходиться в мальовничій гірській місцевості, у селі Сойми, недалеко від відомого озера Синевир. Курорт Сойми завжди славився своїми мінеральними водами, які допомогли багатьом туристам. Мінеральні води в поєднанні з цілющим гірським повітрям допоможуть Вам оздоровитися і поїхати додому задоволеними відпочинком. Також у здравниці велика лікувальна база і багато варіантів для лікування. 

 

 

ТОВ санаторій «Токарі» (Сумська область, м.Лебедин, с.Токарі вул.Санаторна, буд.96) надають послуги з психологічної реабілітації учасникам Революції Гідності та учасникам антитерористичної операції, що передбачають індивідуальні та групові заняття з практичним психологом по реабілітації, що проводься в кабінетах (індивідуально) та або групові в приміщеннях обладнаних сучасними технічними засобами для психологічної реабілітації, а саме: психологічну просвіту та консультування, діагностику, підбір методик психологічної реабілітації, допомогу(терапія), психологічна корекція та проектування майбутнього, профілактика та запобігання кризовим явищам психологічного стану людини.

Метою фахівців є допомогти пацієнтові «переробити» проблеми і «впоратися» з симптомами, які продукуються в результаті зіткнення з травмуючою ситуацією. Повернення хворої людини до повноцінного соціального життя та найбільш повне відновлення втраченої працездатності.

Санаторій “Токарі” розташований у мальовничому, екологічно чистому куточку Лебединщини, поряд з м. Лебедин, у поймі річки Псел. Землі, на яких розташований санаторій, віднесено до рекреаційних. Санаторій безпосередньо розташований у сосновому лісі та оповитий змішаним лісом, і чудовими луками. Паркова зона займає 8.2 га. земель. На території проложено два маршрути теренкуру. М'який та рівний клімат, наявність річки Псел сприяють ефективному відновленню життєвих сил.

 

Для проходження психологічної реабілітації учасник антитерористичної операції, постраждалий учасник Революції Гідності або його законний представник звертається до управління праці та соціального захисту населення Тиврівської райдержадміністрації, смт.Тиврів, вул.Тиверська,32А(каб.1).

 

ДП «Південь-Курорт-Сервіс» на базі санаторію «Орізонт» (Одеська обл., м.Білгород-Дністровський, смт.Сергіївка, вул.Гагаріна, буд. 1 А)  надає послуги з психологічної реабілітації учасникам Революції Гідності та учасникам антитерористичної операції, що передбачають: психологічну просвіту, індивідуальне консультування, діагностику, підбір методик психологічної реабілітації, допомогу(терапія), групова терапія, психологічна корекція та проектування майбутнього, профілактика та запобігання кризовим явищам психологічного стану людини. Комплекс корекційних заходів запропонований психологами ДП «Південь-Курорт-Сервіс» включає в себе: комплексне психодіагностичне обстеження, спрямоване на виявлення осіб з глибокими особистісними порушеннями, комплексном поведінкових розладів, суїцидальними тенденціями, що входять до групи підвищеного ризику. На підставі отриманих результатів вживаються комплекс корекційних заходів, спрямованих на запобігання поведінкових розладів, налагодження емоційного фону, індивідуальне консультування, що носить рекомендаційний характер, базується на спільному виявлені причин та недоліків існуючих станів. Консультування здійснюється у формі планомірного прийому військовослужбовців, групову терапію, сеанси релаксації, тренінгові форми роботи, освітянські лекції, а також способи психологічної реабілітації, як: фізіологічні, аутогенні, медикаментозні, організаційні, психотерапевтичні.

Наряду з розробленою фахівцями програмою комплексного психодіагностичного обстеження та проведення психокорекцій них заходів(не менше 40 часів кожен) з військовослужбовцями, виведеними з місць бойових дій, план психологічної реабілітації учасників АТО передбачає участь бійців у культмасових заходах санаторію, безкоштовного відвідування кінозалу, двічі на тиждень, у супроводі психологів, поїздки на екскурсії за кошти здравниці до середньовікової фортеці м.Білгорода-Дністровського, Свято-Миколаївської церкви с.Кулевча, святого джерела Іоана Сичавського м. Білгорода-Дністровського.

Санаторій «Орізонт» є оздоровчо-профілактичним закладом, має матеріально-технічну базу для діагностики, а також санаторно-курортного лікування захворювань. Розташований на рівнинному північному березі Шаболатського лиману. Це солоний водойм, відокремлений від Чорного моря вузькою піщаною косою шириною 120-150 м, з’єднаною з курортом Сергіївка мостом завдовжки 0,8 км.

 

Для проходження психологічної реабілітації учасник антитерористичної операції, постраждалий учасник Революції Гідності або його законний представник звертається до управління праці та соціального захисту населення Тиврівської райдержадміністрації, смт.Тиврів, вул..Тиверська,32А(каб.1).

 

 

ТОВ «Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу «Подільський Артек» (Вінницька область, Тульчинський район, с.Заозерне) надає послуги із психологічної реабілітації для учасників антитерористичної операції, а саме: психологічна просвіта та інформування, консультування, діагностика, допомога(терапія), корекція та проектування майбутнього, профілактика та запобігання кризовим явищам психологічного стану людини, що базується на програмі медико-психологічної реабілітації осіб, яка буде реалізуватися за трьома етапами – початковий, основний, спортивний.

Санаторій розміщений на березі річки Південний Буг, що в Вінницькій області.  У відпочиваючих завжди буде можливість насолодитися прекрасними пейзажами та видами. Красота природи подарують Вам спокій и гармонію, а чисте свіже повітря, насичене лікувальними фітонцидами дубових и соснових лісів, забезпечить оздоровчий ефект для усього організму.

 

Для проходження психологічної реабілітації учасник антитерористичної операції, постраждалий учасник Революції Гідності або його законний представник звертається до управління праці та соціального захисту населення Тиврівської райдержадміністрації, смт.Тиврів, вул..Тиверська,32А(каб.1).

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Примор’я» на базі санаторія імені Сергія Лазо (Одеська обл., м.Білгород-Дністровський, смт.Сергіївка, вул.Набережна, буд.3)  надає послуги із психологічної реабілітації для учасників антитерористичної операції, а саме: психологічна просвіта та консультування, діагностика, підпір методів психологічної реабілітації, допомога(терапія), корекція та проектування майбутнього.

Санаторій розміщений на Чорноморському узбережжі України в 86 км від м.Одеси. Славиться своїм винятковими лікувальними грязями та водами Шаболатського лиману, який відділений від моря піщаною косою на якій знаходиться морський пляж. 

 

Для проходження психологічної реабілітації учасник антитерористичної операції, постраждалий учасник Революції Гідності або його законний представник звертається до управління праці та соціального захисту населення Тиврівської райдержадміністрації, смт.Тиврів, вул.Тиверська,32А (каб.1).

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень