Чемпіонські змагання у м. Вінниці

Дата: 25.02.2019 13:13

23 лютого у м. Вінниці відбувся щорічний чемпіонат Вінницької області з тхеквондо (ВТФ). У чемпіонаті взяли участь дорослі, юніори, кадети, юнаки, молодші юнаки та діти шести спортивних організацій: Вінницької міської федерації тхеквондо ВТФ, Вінницької МДЮСШ-2, ВОДЮСШ Колос, Тиврівської РДЮСШ, Погребищенської та Літинської ДЮСШ. Кращі визначалися у всіх вікових групах та відповідних  вагових категоріях.

Наш край представляли спортсмени із смт. Сутиски, м. Гнівань, с. Шершні,  с. Демидівки і смт. Тиврів.  Загалом наша збірна, на чолі з Анатолієм Нариженком, здобула 23 медалі різного ґатунку і посіла почесне третє загальнокомандне місце.
        Чемпіонами змагань, завдяки своїй наполегливій праці стали: Бєлий Дмитро, Дрозд Олександр, Качуринський Тимур, та Шевчук Станіслав; срібні медалі отримали:  Дуб Артем, Комоса Андрій, Куниш Ілля, Слічний Олексій, Огороднік Ілля, Тичук Владислав, та Штодько Владислав; бронзовими призерами стали: Дем’янчук Богдан, Козленко Сергій, Колчак Марк, Мірошник Владислав, Наумова Юлія, Наумов Олександр, Огороднік Ігор, Панченко Владислав, Самодуров Андрій, Селіванов Андрій, Чорнописький Денис та Шевчук Іван.
             Вітаємо переможців, бажаємо нових здобутків та перемог.