Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Редактор районної газети «Маяк» в складі делегації редакторів районних газет області відвідав Хмільницький район в рамках ознайомчого прес-туру

Дата: 12.06.2018 12:13
Кількість переглядів: 632

В понеділок, 11 червня, в рамках обласного проекту «Вінниччина очима редактора», що проходить за підтримки Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, редактор районної газети «Маяк» Володимир Усатюк в складі делегації редакторів районних газет області відвідав Хмільницький район з метою знайомства з його особливостями та обміну досвідом у видавничій справі.

В ході поїздки редактори спільно із директором Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Світланою Василюк відвідали Оздоровницю Південно-Західної залізниці на курорті Хмільник. Це сучасний багатопрофільний санаторій, який спеціалізується на лікуванні захворювань опорно-рухового апарату, серцево-судинної та нервової систем, захворювань шкіри, ендокринної системи та системи травлення У даному закладі створено всі умови для  повноцінного лікування, відпочинку та відновлення здоров’я.

Крім того, в рамках ознайомчої поїздки до Хмільницького району учасники прес-туру відвідали ТОВ «Хмільницьке» агропромхолдингу «Астарта-Київ». Дане підприємство спеціалізується на виробництві цукру, молока екстра-класу та вирощуванні зернових та олійних культур. Окрім того, підприємство є надійним соціальним партнером. Таким чином товариство сприяє відродженню населених пунктів, де здійснює свою господарську діяльність. Зокрема, на постійній основі ТОВ «Хмільницьке» реалізовує такі проекти, як «Європейська школа», в рамках якого систематично купує оргтехніку для сільських шкіл району. Також, підприємство допомагає громадам будувати водогони, ремонтувати дороги, сортувати сміття та освітлювати вулиці, встановлювати у школа і дитячих садках твердопаливні котли та енергозберігаючі склопакети.

Редактори також мали змогу познайомитись із територіальною громадою села Скаржинці, де відвідали школу, дитячий садочок, амбулаторію та будинок культури. Загалом у селі проживає 530 жителів, у школі навчається 41 учень, а дитячий садок відвідують 30 дітей. У будинку культури працює бібліотека, інтернет-центр та музей присвячений воїнам-односельчанам, які загинули у Другій світовій війні. Також, за рахунок проекту розвитку територіальних громад, у селі створено спорт-клуб «Богатир». Весь населений пункт газифіковано, тривають роботи із будівництва водогону.

Відвідали редактори і село Сальниця, яке славиться своїм цілющим джерелом, історія якого сягає XVII ст.

Останнім об’єктом для знайомства став ТОВ «Санаторій «Поділля» у м. Хмільник. За останні роки у закладі відбулись великі зміни – закуплено сучасне лікувально-діагностичне обладнання в поліклінічному відділенні, відкрито нові лікувальні кабінети по очищенню крові лазером та застосування фізіотерапевтичних програм. Також, проведено капітальний ремонт ванного відділення санаторію, встановлено сучасні ванни і закуплено нове обладнання із розрідження та підігріву лікувальних торфогрязей. Заклад спеціалізується на лікуванні захворювань опорно-рухового апарату, серцево-судинної та нервової систем, органів дихання, статевої та ендокринної систем і захворювань шкіри.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень