Тиврівський район, Вінницька область

Розпочато підготовку до відзначення Дня усиновлення

Переглядів: 162

Вчора, 19 вересня 2018 року, в кабінеті заступника голови райдержадміністрації Володимира Вітюка відбулася нарада з підготовки до організації флешмобу до участі у Всеукраїнській акції «Усиновлення – це любов назавжди» в рамках відзначення на Тиврівщині Дня усиновлення.

На нараді були присутні: начальник служби у справах дітей райдержадміністрації А.Л. Берегуляк, Тиврівський селищний   голова С.М. Кицишин, начальник відділу у справах сім’ї та молоді, з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації  В.В. Романський, начальник відділу освіти райдержадміністрації  О.Т. Нижник та директор Тиврівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості О.Ф. Єнютіна.

«Мета акції – привернення уваги до дітей – сиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про дітей різного віку, які виховуються в інтернатних закладах і очікують на усиновлення», - зазначила начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Алла  Берегуляк та детально зупинилася на кожному етапі заходів.

Районний етеп Всеукраїнської акції – флешмобу «Усиновлення – це любов назавжди» відбудеться 28 вересня о 14.00 у смт. Тиврів на площі біля районного будинку культури.