Відбулася чергова нарада з директорами шкіл Тиврівського району

Дата: 25.10.2018 13:08

24 жовтня 2018 року в залі засідань відділу освіти районної державної адміністрації відбулася чергова нарада з директорами  шкіл Тиврівського району, організована працівниками відділу освіти та районного методичного кабінету. Участь у нараді взяв перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Заворітний.

Під час наради було розглянуто ряд питань: щодо  результатів складання статистичних звітів, проведення та підсумків конкурсів, предметних олімпіад, районних семінарів-практикумів, організації атестації  педагогічних працівників у 2018-2019н.р., опрацювання інструкції з діловодства. Окремим блоком виносились питання охоплення дітей і підлітків шкільного віку навчанням, працевлаштування випускників, організації гурткової роботи, проведення рейду «Урок» та інші.

Під час обговорення комунікації між працівниками відділу освіти,  районного методичного кабінету та директорами навчальних закладів, звертаючись до очільників шкіл, Олександр Заворітний наголосив на необхідності та перевагах прямого діалогу між владою та освітянами, закликав керівників навчальних закладів до озвучення проблемних питань та спільного їх вирішення.

Підводячи підсумки, перший  заступник голови райдержадміністрації Олександр Заворітний  зауважив: «Всі ви провели значну роботу по підготовці навчальних закладів до роботи в новому навчальному році, якісному забезпеченні навчального процесу. Сьогодні необхідно зосередити увагу на завершенні підготовки та стабільному проходженні опалювального сезону 2018-2019 років. А дотримання санітарно-гігієнічних норм, правил техніки безпеки, збереження здоров’я учнів має стати пріоритетом у вашій діяльності».