Тиврівський район, Вінницька область

В Тиврові пройшли змагання з волейболу

Переглядів: 122

В районному центрі спортивні організації провели змагання на кубок району з волейболу серед збірних команд територіальних громад.

Вісім команд, сформованих із гравців 14 територіальних громад змагались за головні призи – кубки. У фіналі, який проводився в спортивному залі місцевої ЗОШ I-III ст., зустрічались команди «Колос» смт. Тиврів – «Авангард» смт. Сутиски. Головний приз здобув «Колос», який переміг своїх суперників з рахунком (2:1).
   Цікавий був поєдинок за третє місце між збірною  командою, сформованою із гравців  Новоміської і Уяринецької сільських рад та Строїнецької територіальної громади. Кожна із команд могла стати призером змагань, але у завершальній фазі поєдинку менше помилок допустили волейболісти збірної Новоміської та Уяринецької рад. Вони увійшли до призової трійки кращих сільських команд.
   Команда переможець та призери нагороджені пам’ятними кубками, грамотами, а гравці – медалями, які вручив начальник відділу молоді та спорту райдержадміністрації Романський В.В.
   Організатори спортивного заходу щиро вдячні головам територіальних громад, керівникам підприємств, організацій, підприємцям за сприяння  в участі волейбольних команд у зазначеному заході.
   З переможців сільських ігор, кубка району,  призерів цих змагань буде сформована збірна  команда району, яка незабаром візьме участь в обласних змаганнях в смт. Крижопіль і м. Вінниці.

Голова РО
ВФСТ «Колос»                                                                                 Лісниченко В.Т.