Рятувальники провели тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовної пожежі на елеваторі

Дата: 20.06.2018 13:04

В понеділок, 18 червня у м.Гнівань Тиврівського району на базі ТОВ "Кононівський елеватор" було проведено навчання зі спільних дій персоналу підприємства та особового складу бійців Служби порятунку «101».

Згідно тактичного задуму, внаслідок короткого замикання електромережі в приміщенні відділення сушки зерна виникла пожежа із загрозою подальшого розповсюдження вогню на відділення зберігання сухого очищеного зерна.

До місця події одразу прибув підрозділ Державної пожежно-рятувальної частини №6 м. Гнівань. Бійці ДСНС у апаратах захисту органів дихання провели пошук та евакуацію працівників підприємства із задимленої території.

Завдяки злагодженим та професійним діям рятувальників умовну пожежу вдалося швидко ліквідувати.

До проведення тактико-спеціальних навчань від ДСНС залучалося 5 чоловік особового складу та одна одиниця спецтехніки.