Тиврівський район, Вінницька область

Засідання колегії Тиврівської райдержадміністрації

Переглядів: 44

Сьогодні, 8 лютого, в залі засідань райдержадміністрації відбулося засідання колегії Тиврівської райдержадміністрації. Крім членів  колегії  були присутні сільські, селищні, міський голови, керівники управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації і районних служб,  керівники підприємств, організацій району.  Також в роботі колегії взяли участь заступник директора Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації-начальник управління соціальної підтримки та державних гарантій – Квят Наталія Валентинівна, головний спеціаліст організаційного відділу апарату обласної державної адміністрації, куратор Тиврівського району – Шуліченко Олексій Іванович.

Роботу розпочали з нагородження – керівник району вручив посвідчення та нагрудні знаки «Матері героїні» Анохіній Тетяні Петрівні  та Калюжко Тетяні Вікторівнівідповідно до Указу Президента України від 07 грудня 2017 року № 409/2017, грамоту Верховної Ради України  «За заслуги перед Українським народом» та нагрудний знак Верховної Ради України директору ТОВ «Обрій» та приватного підприємства «Паланиця», Багрію Андрію Григоровичу, Почесну грамоту облдержадміністрації   та обласної ради за вагомий особистий внесок у справу консолідації українського суспільства  Гніванському міському голові, Кулешову Володимиру Володимировичу та Почесну грамоту райдержадміністрації  за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків,  начальнику фінансового управління райдержадміністрації, Мельник Наталії Богданівні.

Розгляд питань розширеного засідання колегії розпочали з перегляду відеоролика «Вінниччина - 2017, від викликів до конкретних справ».

Відповідно до порядку денного, зі звітом про підсумки соціально-економічного розвитку району за 2017 рік та презентацією карти пріоритетів і цілей Тиврівської районної державної адміністрації на 2018 рік виступив голова районної державної адміністрації Віктор Бойко. Про стан виконання районного бюджету за 2017 рік прозвітувала Мельник Наталія Богданівна, начальник фінансового управління райдержадміністрації. Приймак Валерій Миколайович – головний лікар Тиврівського районного центру первинної медико-санітарної допомогипроінформував про реформування системи охорони здоров’я. Також були розглянуті інші питання.

Підсумовуючи роботу засідання Віктор Бойко зазначив:сьогодні, підводячи підсумки нашої спільної роботи у 2017 році та окреслюючи чіткі плани на 2018 рік хочу подякувати всім за співпрацю та взаємодію, а також переконаний, що лише спільна, консолідована робота райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, депутатського корпусу, суб’єктів господарювання та громадськості  дозволить виконати вищезазначені завдання та досягти успіху.