До уваги представників громадськості!

Дата: 11.05.2018 13:02

Установчі збори Громадської ради при Тиврівській районній державній адміністрації відбудуться 4 липня 2018 року в залі засідань Тиврівської районної державної адміністрації за адресою: вул. Тиверська, 32, смт.Тиврів. Початок зборів о 10:00, початок реєстрації о 9:30 (при собі мати документ, що засвідчує особу).

Запрошуємо представників громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України, для подачі заявок для участі в установчих зборах з формування Громадської ради при райдержадміністрації. До складу громадської ради може бути обрано не більше, ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства. До складу громадської ради не можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які є народними депутатами України та місцевих рад, посадовими особами органів державної влади. Членство в громадській раді є індивідуальним.

Для участі в установчих зборах, ініціативній групі з підготовки та проведення установчих зборів подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.
До заяви додаються:
– рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інститут громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;
– біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;
– копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;
– дозвіл на обробку персональних даних;
– інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, – за період діяльності);
– відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

Документи надсилаються поштою або приймаються наручно ініціативною групою до 01  червня 2018 року ( крім вихідних та святкових днів)   з 8.00  до 17.00 за адресою: 23300, смт. Тиврів, вул. Тиверська , 32
Тиврівська райдержадміністрація,  2 поверх. Контактний телефон: 2-22 -45, Ел. адреса: tyvriv_orgviddil@vin.gov.ua  (у темі листування вказати: «Установчі збори Громадської ради»).

УВАГА! Місце та час проведення установчих зборів може бути змінено. Слідкуйте за оновленою інформацією на веб – сайті райдержадміністрації.