Тиврівський район, Вінницька область

Керівники району привітали переможців олімпіад та педагогів на святі «Обдарована молодь Тиврівщини - 2018»

Переглядів: 111

18 травня 2018 року в районному Будинку культури смт.Тиврова відбувся щорічний фестиваль «Обдарована молодь Тиврівщини», на якому було нагороджено грамотами районної державної адміністрації та районної ради, відділу освіти та грошовими винагородами учнів-переможців обласних, районних предметних олімпіад, конкурсів, фестивалів та спортивних  змагань, а також учителів, які їх підготували.

З вітальними словами звернулись до присутніх голова райдержадміністрації Віктор Бойко, голова районної  ради Ярослав Красовський та  начальник відділу освіти Олексій Теофанович Нижник. Віктор Бойко привітав усіх учасників свята,  подякував за досягнення учителям, учням та їх батькам. Звертаючись до педагогів голова райдержадміністрації зазначив, що вони в усі часи знаходяться в центрі суспільного життя свого села, селища чи міста, є взірцем культури і вищих духовних цінностей. Подякував їм за професіоналізм, мудрість та терпіння. Адже за кожною учнівською перемогою – плідна праця не лише учня, але й вчителя, який зумів передати обдарованим дітям свої знання та прагнення до перемоги.

За підсумками 2017-2018 навчального року обдарованими учнями району здобуто 37 перемог з 17 навчальних предметів  у ІІІ обласному етапі Всеукраїнських учнівських  предметних олімпіад, 14 призових місць у ІІ обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту  учнівських науково-дослідних робіт Малої академії наук України, які  стали в цьому році вирішальними для здобуття І місця серед районів нашої області за підсумками предметних олімпіад. 24 перемоги вибороли учні Тиврівського ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки та здобули першість серед навчальних закладів району.

Вдячні слова учнів та їхніх батьків звучали на адресу вчителів, а художні номери переможців районного фестивалю «Проліски надії-2018» - стали справжньою окрасою свята.