ЦНАП інформує

Дата: 10.05.2018 13:02

В Центрі надання адміністративних послуг при  Тиврівській райдержадміністрації забезпечено надання 109 адміністративних послуг.

Протягом січня-квітня 2018 року суб’єктами звернень отримано через ЦНАП  6997 адміністративних послуг, що на 878 послуг або на 12,5 %  більше відповідного періоду 2017 року.

В тому числі за суб’єктами надання адміністративних послуг:

відділом у Тиврівсьькому районі Головного управління  Держгеокадастру у Вінницькій області  – 2723 послуги ( 38,9% до загальної кількості), управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації – 2512 послуг (35,9% до загальної кількості), відділ з питань державної реєстрації управління економіки райдержадміністрації -  по реєстрації прав на нерухомість – 1573 послуги ( 22,5% до загальної кількості), інші -  189 послуг (2,7%  до загальної кількості). Середньомісячний показник наданих  послуг  через ЦНАП складає – 1749 послуги.

Для замовлення суб’єктами звернень онлайн послуг в ЦНАПі облаштовано автоматизоване робоче місце з доступом до Єдиного державного порталу адміністративних послуг.

Також, для створення зручних умов для суб’єктів звернень та розширення спектру послуг з квітня 2017 року в приміщенні ЦНАПу проводиться обслуговування споживачів природного газу спеціалістом Тиврівської дільниці ПАТ «Вінницягаз».

З 01 травня 2018 року в приміщенні ЦНАПу проводиться прийом суб’єктів звернень Шаргородським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області.

Управління економіки

Тиврівської райдержадміністрації