Відбулося засідання круглого столу на тему: «Основні проблеми, які виникають при отриманні ідентифікаційних документів та свідоцтв при народженні дітей та можливі шляхи їх уникнення».

Дата: 26.06.2018 13:02

Сьогодні, 26 червня, в приміщенні райдержадміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Володимира Вікторовича Вітюка відбулося засідання круглого столу на тему: «Основні проблеми, які виникають при отриманні ідентифікаційних документів та свідоцтв при народженні дітей та можливі шляхи їх уникнення».

На засіданні були присутні: начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації – Чичкалюк О.А., начальник служби у справах дітей райдержадміністрації – Берегуляк А.Л., завідувач Тиврівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини – Зозуля Є.П., заступник директора Тиврівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді –  Франко О.П., начальник Тиврівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану –  Мамчур М.О., начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації – Мазур С.П., начальник відділу «Тиврівського бюро правової допомоги» – Мачай Я.Л., головний спеціаліст сектору опіки та піклування служби у справах дітей райдержадміністрації – Кирилюк Т.В., головний спеціаліст Тиврівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – Мірошник М.І.,  заступник начальника Тиврівського відділення поліції Жмеринського відділу поліції ГУ НП у Вінницькій області – Бондарчук В.І.

Начальник Тиврівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Мар’яна Олександрівна Мамчур, за участі начальника відділу «Тиврівського бюро правової допомоги» Ярослави Леонідівни Мачай, ознайомила присутніх з основними проблемами, які виникають при отриманні ідентифікаційних документів та свідоцтв про народження дітей та можливими шляхами їх уникнення відповідно до наказу Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області від 12.06.2018 року № 336/10.