Тиврівський район, Вінницька область

Відкриття районного етапу військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Переглядів: 219

Сьогодні, 27 квітня, в смт. Тиврів відбувається районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

"Сокіл" («Джура»)  це дитячо-юнацька гра, що на різних етапах передбачає інтелектуальні та спортивні випробування, під час яких школярі вивчають історію становлення української державності, героїзм визвольних рухів, українського козацтва. Всі учасники були поділені на дві групи – старшу і експериментальну, в яку ввійшли рої з школярами молодшого віку.

Рої (команди) на чолі зі своїми ройовими пройшли парадом із хоругвами та прапорами  центральної вулицею селища до Меморіалу Слави, де поклали квіти полеглим героям.

У зв’язку з погодними умовами урочисте відкриття гри було перенесено в районний будинок культури. На відкритті були присутні: голова районної ради Я.Й. Красовський, керівник апарату райдержадміністрації І.Д. Романська, Тиврівський селищний голова С.М. Кицишин, начальник відділу освіти райдержадміністрації О.Т. Нижник, представники інших організацій та групи підтримки учасників змагань.

Дорогі діти, -  звернулася до школярів Ірина Романська. - Ви молоді, повні енергії, наснаги і мрій. Саме вам творити майбутнє нашої країни і саме від вас залежить, яким буде те майбутнє. Розумію, що ви ростете справжніми патріотами, достойними нащадками славного козацтва. Удачі всім. І хай переможе сильніший.

Після урочистого відкриття було проведено жеребкування і команди розійшлись по спортивним залам для змагань.