Відбулося перше засідання районної призовної комісії

Дата: 03.04.2019 13:01

02 квітня 2019 року, в залі засідань Тиврівської районної державної адміністрації відбулося перше засідання районної призовної комісії з метою якісного та організованого проведення весняного призову громадян Тиврівського району на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань.

Захід провів голова районної призовної комісії – перший заступник голови Тиврівської райдержадміністрації – Олександр Заворітний, за участі військового комісара Тиврівського районного військового комісаріату  - підполковника Романа Потерлевича та членів районної призовної комісії.

За результатами засідання 19 призовників з району були розподілені по командам для відправки до визначених частин та підрозділів Збройних Сил України та інших військових формувань.

По завершенню районної призовної комісії було організовано і проведено урочисті збори з приводу першої відправки призовників у війська. Захід проходив під керівництвом голови Тиврівської районної ради – Я.Й. Красовського, заступника голови Тиврівської райдержадміністрації – В.В. Вітюка, військового комісара Тиврівського районного військового комісаріату  - підполковника Р. М. Потерлевича. за участю голів територіальних громад району, які вручили подарунки призовникам з громад, котрі відправляються у військо.